> PRACA > Poznań

Młodszy księgowy AP z językiem niemieckim w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Zadania: Odpowiedzalność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable), Kontakt z dostawcami, Zadania związane z zamykaniem miesiąca, Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych. Oczekiwania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Mile widziane doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenie w SSC, Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach,księgowości. Orientacja na klienta, Dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów, Proaktywna postawa. Oferujemy: Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji, Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku, Atrakcyjny pakiet benefitów.

Detale ogłoszenia: Młodszy księgowy AP z językiem niemieckim
Sprzedawca: Volkswagen Group Services sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań